ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Заповніть форму і найближчим часом ми до Вас зателефонуємо
Ім'я*

Телефон*

Замовити дзвінок
Написати нам
Ім'я*

Телефон

Email

Повідомення*

Написати Нам

м.Тернопіль

068 986 17 71

info@clean.te.ua

Пн-Пт: 900 – 1900
Сб: 900 – 1700

Запитання та відповіді

Ми працюємо з пн.-пт. 900 до 1900, у суботу 900 до 1700. Неділя – вихідний.

Так, ми надаємо послуги виїзної хімчистки.

бажано за 2 -3 дні до дати домовленості

так, по м.Тернопіль пропонуємо безкоштовний виїзд до клієнта.

Наша клінінгова компанія виконує роботи в м.Тернопіль та у найближчих населених пунктах. (транспортування до місця надання послуги за межах м. Тернопіль +10грн./1км.)

Хімчистка дивана займає приблизно 1-2 години. Час виконання залежить від об’єму роботи та забрудення.

Сертифіковані хімічні засоби, які ми використовуємо в робочому процесі, є гіпоаллергенними та абсолютно безпечними для дітей та тварин.

7 днів займає чистка+сушка килимів в цеху.

щосуботи виконується забір та зворотна доставка

На жаль, не завжди. Відновити механічні пошкодження, стертість ворсу і т.п. неможливо. Що стосується плям то ми з упевненістю можемо сказати, що використовуючи новітні професійні засоби  для хімчистки килимів і диванів ми можемо видалити майже будь-яке забруднення.

Але не варто розраховувати на те, що ковролін в офісі, який не чистили з моменту укладання стане ідеально чистим. Також не даємо гарантій на плями, які намагалися вивести одним або гірше того декількома побутовими засобами для виведення плям, такі плями з великою ймовірністю залишаться з вами назавжди. Будь ласка, якщо ви хочете спробувати видалити пляму самостійно, дотримуйтесь інструкції і обов’язково пробуйте на непомітній ділянці.

Все необхідне обладнання і матеріали наші співробітники мають при собі. Необхідно лише забезпечити доступ до об’єкта, води та електроенергії.

Під час і після чистки, до повного висихання ковроліну не рекомендується пересування по покриттю, так як дрібний пил з взуття в поєднанні з вологою яка залишилась в ковроліні і дає брудні неестетичні плями.

Написати запитання