ПІСЛЯ БУДІВЕЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРНОПІЛЬ ВІД КОМПАНІЇ КЛІН

Будівельні та ремонтні роботи неменуче пов’язані з появою великої кількості сміття. Пил, залишки будівельних матеріалів, шматки старих шпалер і фарби, тирси – цим перелік сміття, який залишається після ремонту або будівництва не обмежується. Частенько впоратися з таким забрудненням самостійно дуже складно, а буває і зовсім неможливо зважуючи на відсутність спеціальної прибиральної техніки. Якщо вам треба швидко навести лад в приміщенні, прибрати ділянку чи цілий будівельний комплекс  після будівельних та ремонтних робіт замовте послуги після будівельного прибирання в компанії КЛІН. Професійне після будівельне прибирання та прибирання після ремонту охоплює весь перелік необхідних робіт, що починається від прибирання сміття та пилу, а закінчується – миттям вікон, чищенням меблів, що залишались  у приміщенні під час ремонту і були забруднені. В результаті чого наші клієнти отримують ідеально чисте приміщення без щонайменших ознак того, що в ньому нещодавно завершився ремонт.

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ -ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ.

Прибирання після ремонту має ряд переваг у число яких входить:

  •  Істотна економія часу. Команда професіоналів, в розпорядженні яких є необхідне потужнє устаткування, впораються із завданням набагато швидше, ніж непідготовлена людина.
  •  Професійне миюче устаткування, спеціальні миючі та чистячі засоби та високий рівень професіаналізму наших співробітників гарантує якістний результат прибирання.
  • Повне очищення усіх забруднених поверхонь та предметів. Ми підходимо до поставленої задачі комплексно: повністю відчищаємо стіни, вікна, підлоги, меблі та  різні предмети інтер’єру, наприклад, люстри та інші.
  • Розумна ціна. На прибирання після ремонту у нас встановлена прийнятна ціна, яка повністю відповідає об’єму та якості виконаних робіт.

В усіх випадках звернення до професіоналів клінінгової компанії “КЛІН“,безумовно, стане найкращим рішенням проблеми!

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ ЦІНА ВІД КОМПАНІЇ КЛІН

Вартість після будівельного прибирання від компанії КЛІН залежить від площі помешкання, об’єму роботи, необхідність задіяної спеціальної техніки та інших факторів. Ціна починається від 55грн./м.

Ми будемо раді Вашому дзвінку, для нас найважливіше Ви – наш Клієнт!

Написати нам
Ім'я*

Телефон

Email

Повідомення*

Написати Нам
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Заповніть форму і найближчим часом ми до Вас зателефонуємо
Ім'я*

Телефон*

Замовити дзвінок