МИТТЯ ВІКОН

Брудні, запилені вікна з темними плямами, пилом та павутинням можуть зіпсувати вигляд найчистішого приміщення. Своєчастна чистка вікон особливо актуальна в містах  з щільним дорожним трафіком. Усі ці фактори обумовлюють дуже швидке забруднення скла на вікнах будинків і офісів, фасадах, вітринах.

КОМПЛЕКСНЕ МИТТЯ ВІКОН ВІД КОМПАНІЇ "КЛІН"

Замовити миття вікон у Тернополі ви маєте змогу в компанії КЛІН. Ми підходимо до поставленого завдання комплексно та забезпечуємо повне, максимально ретельне очищення поверхні, що обробляється. Спочатку фахівці компанії роблять попереднє очищення скла від мас штабного забруднення та плям, після цього переходять до миття рам і підвіконня, наносять спеціальні миючі засоби на скло, видаляють їх.

В РЕЗУЛЬТАТІ РЕТЕЛЬНОЇ ЧИСТКИ КЛІЄНТ ОТРИМУЄ:

  • Чисте скло в будинку або вітрини в магазині, офісі чи інших приміщеннях.
  • Відсутність плям, неохайних слідів, які залишаються після непрофесійного миття
  • Ретельно очищенні рами та підвіконня.

Ми підбираємо спеціальні ефективні засоби не тільки для скла, а і для рам та підвіконня із ПВХ, або натурального дерева, щоб виключити можливість їх пошкодження чи деформацію. Професійний підхід до поставленої задачі гарантує високий результат.

МИТТЯ ВІКОН ЦІНА У ТЕРНОПОЛІ

Одностороннє миття вікон починається від 55грн./м2 , а двостороннє від 110грн/.м2.
Миття вікон після ремонту (одностороннє) від 65грн./м2 , а двостороннє від 130грн/.м2 Вартість миття вікон від компанії КЛІН залежить від площі (розмірів) скла,  використаних миючих засобів та засобів/методів очищення, необхідності залучення автовишки і ряда інших чинників.

Мінімальне замовлення на миття вікон в квартирі або будинку 700грн.

Щоб дізнатися, вартість миття вікон площею більшою за 50м2  можете домовитись про огляд об’єкту  менеджером компанії КЛІН за тел. 068- 986-17-71. Менеджер оцінить масштаб робіт і складе точний кошторис.

МИ БУДЕМО РАДІ ВАШОМУ ДЗВІНКУ, ДЛЯ НАС НАЙВАЖЛИВІШЕ ВИ – НАШ КЛІЄНТ!

Написати нам
Ім'я*

Телефон

Email

Повідомення*

Написати Нам
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Заповніть форму і найближчим часом ми до Вас зателефонуємо
Ім'я*

Телефон*

Замовити дзвінок