ХІМЧИСТКА КИЛИМІВ ТЕРНОПІЛЬ

Килимові покриття неминуче забруднюються – на них осідає пил і дрібні частки щебеню, піску, бруду із взуття, шерсті домашніх тварин, з’являються жирні плями. Це забруднення можливо лише частково побачити неозброєним оком. Навіть якщо килим здається чистим, це далеко не так. Справа в тому, що пилосос справляється тільки з забрудненнями у верхньому шарі ворсу, у той час, як бруд, котрий знаходиться ближче до основи килима видалити набагато складніше. Навіть якщо побутова техніка має режим вологого прибирання, а це не завжди допомагає: у результаті впливу вологи можливо видалити більше забруднення, але килим буде довго висихати, і якщо не просохне до кінця, то може розвиватися грибок і пліснява. Тому килими треба не тільки регулярно вичищати у домашніх умовах за допомогою пилососу, але й періодично здавати у хімчистку для більш глибокого та якістного очищення.

Хімчистка килимів

Чому треба довірити килими спеціалістам компанії CLEAN

Якщо вам треба професійна чистка килимів та ковроліну  у Тернополі , звертайтеся у компанію CLEAN.

Довіряючи килими нам, клієнти отримують:

  • Цілком чистий килим. У результаті професійної хімчистки навіть з довгого ворсу видаляються усі види забруднення – сухі, жирні, що в’їлися та застарілі.
  • Повна відсутність неприємного запаху, який може з’явитися в запилених, або погано просушених килимах.
  • Можливість зекономити час на самостійну чистку, не ризикуючи при цьому зіпсувати дорогий килим чи залишити на ньому плями від чистячих засобів.
  •  Можливість скористатися послугами професійної чистки з виїздом додому. Вам не доведеться хвилюватись про транспортування габаритного та важкого килима, наші спеціалісти самі приїдуть до вас додому чи офіс.
  • Кваліфікація, майстерність та гарантія якості.

Як проводиться хімчистка килимів в компанії CLEAN?

На першому етапі спеціалісти компанії оцінюють тканину(матеріал), з якого виготовлений килим та забруднення, їх тип і складність. На основі цього підбираються потрібні засоби чи способи очищення. Грамотний вибір потрібного засобу очистки, з використанням спеціальних професійних засобів та очистного устаткування гарантують якістний результат. Звертаючись до нас, клієнти отримують чисте килимове покриття, яке не піддається ризику бути зіпсованим.

Хімчистка килимів ціна

Від чого залежить вартість хімчистки килимів? Ціна послуг компанії CLEAN формується з обліком площі килима, типу ворсу, складності забруднення, необхідність використання тих чи інакших чистячих засобів та ряд інших факторів. Наші послуги залишаються доступними для клієнтів, ми встановлюємо розумну вигідну ціну на хімчистку килимів.

Написати нам
Ім'я*

Телефон

Email

Повідомення*

Написати Нам
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Заповніть форму і найближчим часом ми до Вас зателефонуємо
Ім'я*

Телефон*

Замовити дзвінок

ХІМЧИСТКА КОВРОЛІНУ ТЕРНОПІЛЬ

Одним із самих затишних і зручних килимових покриттів  для будинку чи квартири є ковролін. Але необхідність складного систематичногодогляду за таким підлоговим матеріалом заставляє багатьох відмовитися від його придбання. Деякі люди помилково вважають, що дуже забруднений ковролін не підлягає повноцінному відновленню. Ймовірно, вони не знають, що хімчистка ковроліну у Тернополі- це перевірений спосіб продовжити життя підлоговому покриттю і надати свіжого вигляду всьому кімнатному інтер’єру. Клінінгова компанія CLEAN   надає послуги по усуненню усіляких  забруднень. Виключенням не став і ковролін: співробітники нашої фірми гарантують відмінний результат. Перед тим, як розпочати роботу, фахівці оцінять будову ворсу та стан підлогового матеріалу. Розпізнавши вигляд забруднення, співробітники компанії зможуть запропонувати найбільш відповідний спосіб обробки покриття, попередньо повідомивши замовнику ціну хімчистки ковроліну.

ЧИ ТРЕБА ПРОВОДИТИ ХІМЧИСТКУ КОВРОЛІНУ І ЯК ЧАСТО?

Чи знаєте ви, як правильно повинно проходити прибирання такого підлогового покриття? Процедура потребує повних знань та навиків, якщо виконувати професійну чистку ковроліну хоч би 1 раз у 3-4 місяці – бо кожен бруд глибоко проникає у волокна, до того ж, даний матеріал постійно піддається підвищеного експлуатаційного навантаження, що прискорює його знос. Хімчистка ковроліну у Тернополі , яку виконують професіанали команди CLEAN, і її якість задовільнить кожного клієнта. У ході виконання професійних обов’язків наші співробітники:

  • Підбирають індивідуальний  метод для очистки килимового покриття в конкретному випадку.
  • Перед безпосереднім прибиранням, професіоонали нашої команди об’єктивно оцінять тип підлогового виробу, його ворсистість і зроблять вибір найбільш відповідного засобу для проведення хімчистки ковроліну.
  • Ціна проведення процедури буде відома одразу ж, тому з’ясувати усі деталі процедури  замовник зможе заздалегіть.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ "ХІМЧИСТКА КОВРОЛІНУ" У ТЕРНОПОЛІ ?

Хімічні засоби, які ми використовуємо в робочому процесі, є гіпоаллергенними та абсолютно безпечними для дітей та тварин. Завдяки різноманітності використовуваних засобів і техніки, спеціалістами клінінгової компанії CLEAN можливе здійснення таких дій по хімчистці ковроліну у Тернополі:

  • Звичайне очищення підлогового покриття за допомогою екстракторної машини та чистячих засобів(речовин).
  • Видалення самих важких плям за допомогою сильних засобів для видалення плям.

ПЕРЕВАГИ ХІМЧИСТКИ КОВРОЛІНУ: ЦІНА ТА ЯКІСТЬ

Хімчистка ковроліну – необхідний захід для сімей  з дітьми, який повинен проводитися з регулярною періодичністю. Так як малі діти більшу частину дня проводять на підлозі, тому вкрай важливо забезпечити їм стопроцентну чистоту, тим паче, що співробітники компанії CLEAN використовують тільки сертифіковані миючі засоби, що гарантують безпеку та гідний результат їх роботи. Необхідність в послузі “хімічна чистка ковроліну” неухильно зростає, з кожним роком все більше людей почали усвідомлювати необхідність регулярного приведення у порядок підлогового покриття. До того ж, професіонали нашої команди прибудуть в максимально зручний для замовника час, заздалегідь узгоджуючи усі деталі по телефону.

Ми будемо раді Вашому дзвінку, для нас найважливіше Ви – наш Клієнт!

Написати нам
Ім'я*

Телефон

Email

Повідомення*

Написати Нам
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Заповніть форму і найближчим часом ми до Вас зателефонуємо
Ім'я*

Телефон*

Замовити дзвінок