ХІМЧИСТКА КИЛИМІВ ТЕРНОПІЛЬ

Килимові покриття неминуче забруднюються – на них осідає пил і дрібні частки щебеню, піску, бруду із взуття, шерсті домашніх тварин, з’являються жирні плями. Це забруднення можливо лише частково побачити неозброєним оком. Навіть якщо килим здається чистим, це далеко не так. Справа в тому, що пилосос справляється тільки з забрудненнями у верхньому шарі ворсу, у той час, як бруд, котрий знаходиться ближче до основи килима видалити набагато складніше. Навіть якщо побутова техніка має режим вологого прибирання, а це не завжди допомагає: у результаті впливу вологи можливо видалити більше забруднення, але килим буде довго висихати, і якщо не просохне до кінця, то може розвиватися грибок і пліснява. Тому килими треба не тільки регулярно вичищати у домашніх умовах за допомогою пилососу, але й періодично здавати у хімчистку для більш глибокого та якістного очищення.

Хімчистка килимів ціна

🚍забираємо килими щосуботи з дому
💰 ціна 80грн./м²
💸 забір 100грн., зворотна доставка 100грн.
( 2 сторони = 200грн.) по м.Тернопіль
🕑 термін виконання 7днів.
💸оплата після отримання
✔️килим повністю сухий

запис здійснюється з пн. 9°° до пт. 17°°

Написати нам
Ім'я*

Телефон

Email

Повідомення*

Написати Нам
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Заповніть форму і найближчим часом ми до Вас зателефонуємо
Ім'я*

Телефон*

Замовити дзвінок

ХІМЧИСТКА КОВРОЛІНУ ТЕРНОПІЛЬ

Одним із самих затишних і зручних килимових покриттів  для будинку чи квартири є ковролін. Але необхідність складного систематичногодогляду за таким підлоговим матеріалом заставляє багатьох відмовитися від його придбання. Деякі люди помилково вважають, що дуже забруднений ковролін не підлягає повноцінному відновленню. Ймовірно, вони не знають, що хімчистка ковроліну у Тернополі- це перевірений спосіб продовжити життя підлоговому покриттю і надати свіжого вигляду всьому кімнатному інтер’єру. Клінінгова компанія КЛІН надає послуги по усуненню усіляких  забруднень. Виключенням не став і ковролін: співробітники нашої фірми гарантують відмінний результат. Перед тим, як розпочати роботу, фахівці оцінять будову ворсу та стан підлогового матеріалу. Розпізнавши вигляд забруднення, співробітники компанії зможуть запропонувати найбільш відповідний спосіб обробки покриття, попередньо повідомивши замовнику ціну хімчистки ковроліну.

ЧИ ТРЕБА ПРОВОДИТИ ХІМЧИСТКУ КОВРОЛІНУ І ЯК ЧАСТО?

Чи знаєте ви, як правильно повинно проходити прибирання такого підлогового покриття? Процедура потребує повних знань та навиків, якщо виконувати професійну чистку ковроліну хоч би 1 раз у 3-4 місяці – бо кожен бруд глибоко проникає у волокна, до того ж, даний матеріал постійно піддається підвищеного експлуатаційного навантаження, що прискорює його знос. Хімчистка ковроліну у Тернополі , яку виконують професіанали команди КЛІН , і її якість задовільнить кожного клієнта. У ході виконання професійних обов’язків наші співробітники:

  • Підбирають індивідуальний  метод для очистки килимового покриття в конкретному випадку.
  • Перед безпосереднім прибиранням, професіоонали нашої команди об’єктивно оцінять тип підлогового виробу, його ворсистість і зроблять вибір найбільш відповідного засобу для проведення хімчистки ковроліну.
  • Ціна проведення процедури буде відома одразу ж, тому з’ясувати усі деталі процедури  замовник зможе заздалегіть.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ "ХІМЧИСТКА КОВРОЛІНУ" У ТЕРНОПОЛІ ?

Хімічні засоби, які ми використовуємо в робочому процесі, є гіпоаллергенними та абсолютно безпечними для дітей та тварин. Завдяки різноманітності використовуваних засобів і техніки, спеціалістами клінінгової компанії КЛІН можливе здійснення таких дій по хімчистці ковроліну у Тернополі:

  • Звичайне очищення підлогового покриття за допомогою екстракторної машини та чистячих засобів(речовин).
  • Видалення самих важких плям за допомогою сильних засобів для видалення плям.

ПЕРЕВАГИ ХІМЧИСТКИ КОВРОЛІНУ: ЦІНА ТА ЯКІСТЬ

Хімчистка ковроліну – необхідний захід для сімей  з дітьми, який повинен проводитися з регулярною періодичністю. Так як малі діти більшу частину дня проводять на підлозі, тому вкрай важливо забезпечити їм стопроцентну чистоту, тим паче, що співробітники компанії КЛІН використовують тільки сертифіковані миючі засоби, що гарантують безпеку та гідний результат їх роботи. Необхідність в послузі “хімічна чистка ковроліну” неухильно зростає, з кожним роком все більше людей почали усвідомлювати необхідність регулярного приведення у порядок підлогового покриття. До того ж, професіонали нашої команди прибудуть в максимально зручний для замовника час, заздалегідь узгоджуючи усі деталі по телефону.

Ми будемо раді Вашому дзвінку, для нас найважливіше Ви – наш Клієнт!

Написати нам
Ім'я*

Телефон

Email

Повідомення*

Написати Нам
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Заповніть форму і найближчим часом ми до Вас зателефонуємо
Ім'я*

Телефон*

Замовити дзвінок